was successfully added to your cart.

Školní model Čamboo

Od | Nezařazené | Žádné komentáře

S díky a ročním zpožděním , putuje tento model pod vánoční stromeček, do Řečan nad Labem, pro všechny děti ze Základní školy. Spoustu jejich krásných obrázků jsme použili, jako rekvizity do filmu „Poslední cyklista“.

Natáčení filmu Bella Mia!

Od | Nezařazené | Žádné komentáře

…jak to všechno začalo…

Dělal jsem architekta, šéfa výpravy i stavby na filmu Bella mia, který se dva roky natáčel v Roprachticích na Semilsku. Jednou hrozně pršelo a tak jsme seděli v místní hospodě a čekali, jestli se počasí umoudří. Neumoudřilo. Paní hostinská Francová už se na nás nemohla dívat a řekla: „Pojďte, něco vám ukážu.“  V kuchyňce sundala ubrus ze zaprášeného stolu a řekla: „Sundejte tu desku!“

A tak jsem propadl Čamburině. Herec Petr Rajchert pak pronesl větu: „Až mě přestane bavit hrát a moderovat, zalezu si k Tobě do truhlárny a budu soustružit figurky…  založ firmu Čamburina s.r.o. a já Ti budu pomáhat… vždycky jsem chtěl pracovat v truhlárně.“

Ráno jsem se probudil a ptal se místních chlapů, kdo tu úžasnou věc vymyslel a kdo by mi ji mohl vyrobit. Dostalo se mi odpovědi: „Vždyť seš truhlář, tak si ji udělej“… a tohle je výsledek..

Krávy na fotce jsou tedy herečky z filmu Bella mia a myslím, že na stránkách Čamburina je opravdu jejich místo. V současné době si holky krávy užívají svobodu a zasloužený „důchod“ na Ranči Bystrá nad Jizerou, kde se naše Čamburina hraje a kam si ji můžete přijít zahrát i Vy! Dvě z pěti zachráněných krav jsou součástí právě naší společnosti.